Emo oblečení+oblékání

24. února 2008 v 11:48 |  vše o Emo stylu <
Emo oblékání je stejné jako styl samotný - emocionální. Základem oblečení jsou kontrastní barvy - černá a bílá, někdy kombinované s tmavě červenou. Typickým znakem oblečení jsou uplé a těsné džíny.
Trička většinou dvoubarevná, která většinou obsahují nějaký obrázek - lebky, emo kids. Emaři také nezapomínají nosit pásky, většinou mají nějaký vzorek, to znamená lebky, kontrast barev, které vyjadřují citové projevy.
Jejich botky bývají ve většině případů šněrovací. Můžou zasahovat až nad kotník, nebo taky ne. Barvy mohou být jakékoliv, stejně jako obrázky, záleží na tom, co se komu líbí. K oblečení taky neodmyslitelně patří čepice. Jsou to kšiltovky, v emo barvách. Můžou mít krátký nebo dlouhý kšilt, krátké nosí hlavně girls, delší boys. Rozhodně, ale kšiltovky nevypadají jako Hip-hop flexy, s rovným kšiltem. Každý správný emař by měl mít samozřejmě nějaký piercing, náušnici. Hlavní je, aby to bylo na viditelném a originálním místě. Obyčejné náušnice v uchu už dnes nejsou nic originálního. Pokud chcete být správný emař, vymyslete si něco nového! Můžeme doporučit piercing ve rtu nebo v obočí, i když to už je v poslední době taky dost časté. Hlavně nezapomeňte sledovat moderní trendy a nakupovat (ano, slovo emo totiž v latině znamená nakupovat). Tak už znáte základy oblékání, hurá do obchodu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama